Studiedag Buitenspelen in de stad
06-09-2011
Tijdens deze studiedag staat de openbare speelruimte in de stad centraal. Verschillende sprekers geven hun visie op buitenspelen anno 2011. Deze dag is voor iedereen die betrokken is bij het functioneren van kinderen en jongeren in de stad.
De studiedag is onderdeel van de tentoonstelling De Speelse Stad van Aldo van Eyck, die vanaf 7 oktober 2011 in het Van Eesterenmuseum in Amsterdam wordt georganiseerd. Deze tentoonstelling gaat over de speelplaatsen die de architect Aldo van Eyck in de jaren 1947 tot 1978 heeft ontworpen.
KOMPAN is één van de partijen die een bijdrage leveren aan het programma. Dat doen we in de persoon van Jeanette Fich Jespersen. ZIj staat aan het hoofd van het KOMPAN Play Institute en komt speciaal voor deze studiedag overgevlogen. Zo belangrijk vinden wij dit actuele onderwerp. De andere sprekers zijn overigens ook het aanhoren meer dan waard.
Lees meer over het programma, de sprekers en de locatie.
Graag bieden wij u de kans om erbij te zijn op deze studiedag. Concreet: als relatie van KOMPAN krijgt u € 25,00 korting op de deelnameprijs. U betaalt slechts € 100 excl. BTW. Dat is inclusief documentatie, consumpties, lunch én borrel
Direct inschrijven met korting
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met KOMPAN, telefoon: 0418-681468 of e-mail: marste@kompan.com.
Of u kunt direct contact opnemen de organisatie van deze studiedag, het van Eesterenmuseum, telefoon: 020-4471857



